Co zrobić ze spermą? Sposoby jak pozbyć się spermy!
Dodane przez erek dnia Październik 10 2011 01:46:01
Co zrobić ze spermą? Sposoby jak pozbyć się spermy!


Masturbacyjna zabawa zaczyna się zawsze obiecująco, przyjemność rośnie, rośnie i kończy się bajeczną radością orgazmu. Kobiety mają to szczęście, że po masturbacji pozostaje im tylko uśmiech na twarzy, podczas gdy mężczyzna musi uporać się z bałaganiącą wszystko dookoła spermą.
W tym tekście pokażemy jak najlepiej poradzić sobie z pozostałościami po robótkach ręcznych. Od znanych i sprawdzonych sposobów po perwersyjne ciekawostki- to znajdziesz w poniższym poradniku.
Rozszerzona zawartość newsa
Masturbacyjna zabawa zaczyna się zawsze obiecująco, przyjemność rośnie, rośnie i kończy się bajeczną radością orgazmu. Kobiety mają to szczęście, że po masturbacji pozostaje im tylko uśmiech na twarzy, podczas gdy mężczyzna musi uporać się z bałaganiącą wszystko dookoła spermą.
W tym tekście pokażemy jak najlepiej poradzić sobie z pozostałościami po robótkach ręcznych. Od znanych i sprawdzonych sposobów po perwersyjne ciekawostki- to znajdziesz w poniższym poradniku.Chusteczka higieniczna


Jest to chyba najprostszy i najwygodniejszy sposób pozbycia się spermy. trzymaj paczkę chusteczek blisko łóżka lub miejsca gdzie się masturbujesz i po prostu spuść się na chusteczkę.
Tylko pamiętaj wyrzucić używane chusteczki natychmiast po skończeniu masturbacji jeśli nie chcesz, aby ktoś się na nie natknął przez przypadek, lub abyś przypadkiem nie wytarł sobie nią nosa... Uważaj jednak, bo nie wszystkie marki chusteczek są takie same i możesz trafić na szorstką chusteczkę którą podrażnisz członka. Eksperymentuj z różnymi markami chusteczek i znajdź taką która odpowiada ci najbardziej.

Mokra szmatka do mycia

Strzał w ciepłą i wilgotną ściereczkę może być przyjemnością samą w sobie, a także przybliża nas do zachowania porządku. Najlepiej użyć dobrego zmiękczacza w praniu dla osiągnięcia dobrego efektu. Lecz pamiętaj! Zabrudzoną ściereczkę wrzuć od razu do kosza na pranie, by ktoś nie wytarł nią twarzy.


Skarpeta

Skarpety są super. Leżą wszędzie dookoła i idealnie pasują na każdego penisa. Grube skarpety lepiej wchłaniają spermę, te eleganckie są za cienkie . Po użyciu wrzuć ją do kosza na brudne rzeczy, lub pod łóżko. Niektórzy jednak wolą użyć tej samej skarpetki kilka razy. Minusem tej metody jest to, że w końcu nie połapiesz się w zdekompletowanych parach, ale to i tak się zdarza.


T- shirt

Kolejnym dobrym spermołapaczem jest T-shirt. Nawet jeśli nie nosisz tego typu ubrań, to w pobliżu na pewno się jakiś znajdzie. Ponadto, T-shirty są na tyle duże, że można ich użyć kilka razy. Z drugiej strony, musisz się pilnować i sprawdzać przed założeniem, czy koszulka jest czysta, bo ktoś mógłby poznać twoją ręczną tajemnicę.


Plastikowa siatka

Masz szuflady pełne siatek ze sklepów? Jest sposób by ich dobrze użyć. Podobnie możesz postąpić z torebkami do pakowania śniadania. Ich zaletą jest, że możesz ich użyć wszędzie, gdzie nie ma innego sposobu na pozbycie się spermy, na przykład w samochodzie. A jeśli wlejesz do torebki trochę lubrykantu otrzymasz świetną imitację pochwy.


Kondom

Podobnie do plastikowych torebek, prezerwatywy pozwalają wygodnie pozbyć się spermy po wytrysku. Najlepiej jest założyć prezerwatywę tuż przed orgazmem, chyba że nie chcesz brudzić rąk preejakulatem. W takim przypadku zakładaj gumę jak tylko zacznie Ci stawać. Można powiedzieć, że to sposób na zmarnowanie prezerwatywy, ale jeśli aktualnie nie uprawiasz seksu, możesz je wykorzystać w ten sposób. Poza tym, wyrzucając zużyte kondomy do kosza spowodujesz, że ludzie wezmą Cię za mającego powodzenie seksualnego ogiera.


Ekologicznie, czyli w roślinę.

Gratka dla ekologów- nie marnujesz wody, nie produkujesz śmieci, nie niszczysz środowiska. Sperma rozkłada się w 100%, zawiera proteiny, minerały i azot uwielbiany przez rośliny. Spuść się na ziemię w doniczce, lub w ogródku. W ten sposób zapewnisz swoim roślinom nawóz, a twoi przyjaciele będą zachwyceni twoimi ogrodniczymi sukcesami


Sedes

Najprostszy sposób na pozbycie się śladów. Wystarczy dobrze wycelować i spłukać wodę. Trochę to bezceremonialne, ale niszczy wszelkie dowody.


Prysznic

Beztroskie miotanie spermą we wszystkie strony, to jedna z zalet masturbacji pod prysznicem, obok prywatności, wielu ciekawych lubrykantów (szampon, odżywka do włosów), a ponad to urozmaica codzienną rutynę. Nieważne gdzie wyljąduje twój biały płyn. Bez problemów zmyjesz go z siebie, podłogi, ściany przy pomocy strumienia ciepłej wody.


Notatnik

Lubisz kolekcjonować swoje najlepsze strzały ku pamięci? Kup duży notatnik z grubymi kartkami. Zanim zaczniesz zabawę penisem wybierz stronę, na której chcesz zapisać swoje osiągnięcie. Po spuszczeniu się rozprowadź spermę po papierze. Zapisz datę i inne spostrzeżenia(siła orgazmu, gęstość, itd.). Nasienie musi całkowicie wyschnąć by strony się nie posklejały.


Lodowe kostki

Swoje nasienie możesz też zachować w inny sposób. Spuść się do torebki do robienia lodu i zamroź zawartość. W zależności od wielkości torebki lub foremek możesz zgromadzić pokaźną kolekcję swoich osiągnięć. Nie ma gwarancji, że po zamrożeniu plemniki nadal będą aktywne, ale takie spermolodowe kostki mogą ożywić niejedną domówkę.


Kieliszek

Wystrzał do kieliszka, lub do małego kubka jest super, bo pozwala zobaczyć siłę spustu, a także gęstość i konsystencję naszego białego płynu. Jeśli lubisz smakować własną spermę(niektórzy chłopcy to lubią), możesz ją wypić właściwie jak drinka- plaster cytrynki i parasolka mogą być dodatkiem. A dodając opisane wyżej spermowe kostki lodu otrzymasz prawdziwy orgazmowy koktajl.


Ręka

Łapanie spermy w locie jest pomocne , gdy nie planujesz żadnej dalszej zabawy ze swoją spermą, lub gdy nie uda się realizacja któregoś z powyższych pomysłów. Spuść się na rozłożoną dłoń, ale pamiętaj o trzymaniu palców razem. Następnie umyj rękę i po kłopocie.


Na twarz/ do ust

Jeśli jesteś wystarczająco rozciągnięty by móc smakować własną spermę możesz być całkowicie samowystarczalny. Połóż się na plecach i przerzuć nogi za głowę, tak by mieć penisa nad głową. Warto oprzeć się plecami o ścianę, łatwiej wtedy utrzymać pozycję. Gdy strzelasz, wyceluj w twarz, otwórz usta i pozwól spermie je wypełnić. Pamiętaj by zamknąć oczy- sperma w oczach strasznie piecze. Najbardziej rozciągnięci mogą nawet w tej pozycji uprawiać auto-fellatio - inaczej mówiąc mogą zrobić sobie sami loda.


Przyjemności!


Tłumaczenie PablitoŹródło: letsmasturbate.com